Mikro & Maksi Siteler

Dijital Evinizi İnşa Ediyoruz

Sektörünüz ve ürününüz ne olursa olsun dijital bir çatınızın olması tüketici ihtiyaçlarını önemseyen, tüketici sorunlarına odaklanan güvenilir marka imajınızı sağlamlaştırmanızı sağlayacaktır.

Ürününüz ve/veya verdiğiniz hizmet odaklı mikro sitede tüketicinin ürününüze gereksinim duyduğunu fark etmesini, ihtiyacı olan rahata bu ürün ile kavuşacağı mesajını rahatlıkla verebilirsiniz.

Markanıza özel yeni proje adı ile uyumlu, yaratıcı ve akılda kalan bir alan adı altında mikro & maksi site tasarım ve yönetimini sizin için yaparak, markanızdan bağımsız ancak markanız ile entegre çalışan bir yapı sayesinde ürününüzün değerine değer katmasını sağlıyoruz.

Markanızın yer aldığı sektöre ve diline uygun size özel yazılmış günlük / haftalık / aylık planlarda SEO uyumlu içerikler üreterek arama motorlarında gözle görülür bir fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Ürününüzü ve markanızı hedef kitleniz ile buluşturacak, faydalarını anlatacak, doğru uzmanları sizin için bulup, uzmanlarla birlikte markanıza özel hem yazılı ve hem video içerikler hazırlayarak sektöründeki güvenilirliğinizi sağlamlaştırıyoruz.

Yalnızca ürün bilgileri değil aynı zamanda ürünün kullanım alanındaki konu ile ilgili eğitici,  fayda sağlayıcı ve eğlendirici makaleler üreterek hem sektöre hem de konuya olan hakimiyetinizi ve duyarlılığınızı vurgulamanızı sağlıyoruz.

Ürün kullanım alanını vurgulayan kelimeleri sahiplenerek, mikro site içerisinde markanız için özel olarak hazırlanacak içerikler sayesinde Google aramalarında en üst sıralarda yer almanızı sağlayıp sektörde bu konudaki otoritelerden biri olduğunuzu kanıtlıyoruz.

mobify-img

 

 

 

 

 

 

 

/ Previous